Топ
-13%










Стійка для млинців (дисків) і грифів 50мм пересувна Zelart-2273
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: сталь, гума.
- Тип: підлогова, пересувна.
- Розмір: 148,5x80x63 см.
- Колір: чорний.
- Призначення: для дисків і грифів.
- Низ стійки для млинців виготовлений із профільних труб, які з'єднані між собою перемичкою. Товщина металу — 2 мм, тому стійку можна навантажувати без побоювань.
- Металева стійка для дисків і грифів виготовлена з профільних сталевих труб.
- У таку стійку можна встановити відразу чотири грифи. Повісити млинці можна на шість труб для дисків різного розміру.
- Діаметр труб для дисків — 48 мм. Тому на таку трубу можна повісити диски від олімпійського грифа.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр втулки | 48 мм |
| Кількість посадочних місць | 9 |
| Конструкція | Вертикальна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148.5 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 63 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для млинців (дисків) і грифів 50 мм пересувна Zelart-2273 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 4 900 ₴





