Топ
-13%










Стійка для млинців (дисків) горизонтальна 136 см Zelart-2271
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: сталь, гума.
- Тип: підлогова, горизонтальна.
- Розмір: 136х32х29 см.
- Колір: чорний.
- Призначення: для дисків.
- Гумове покриття перешкоджає ковзанню руки.
- Металева стійка вміщає 16 дисків різного розміру.
- Замість ніжок стійка має чотири колеса, які дають змогу переміщати її за залом.
- Щоб стійку зручно було переміщати, є ручка з гумовим покриттям.
- Секції для млинців відрізняються за шириною, у такий спосіб у них можна поставити диски різної ваги.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість посадочних місць | 16 |
| Конструкція | Горизонтальна |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка під млинці |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 136 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для млинців (дисків) горизонтальна Zelart-2271 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 5 400 ₴





