-13%










Стійка для гантелей чотиристороння Zelart-8032A
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Призначення: для зберігання гантелей
- Розмір: 50х50х113 см.
- Місткість: 20 гантелей.
- Колір: сірий.
- Кожна сторона підставки має 5 пар симетричних гаків, що в підсумку дає змогу скласти на неї 20 гантелей.
- Для виготовлення підставки використовується високоякісний метал промислового класу.
- Каркасу, звареному з труб, придана форма піраміди.
- Вона так само приварена до квадратної основи з профілю прямокутного перерізу.
- Ручка у верхній частині підставки та коліщатка дають змогу транспортувати стійку з кімнати до кімнати за лічені секунди.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість посадочних місць | 20 |
| Конструкція | Вертикальна |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка під гантелі |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 113 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для гантелей чотиристороння Zelart-8032A Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 4 700 ₴


