Топ
-13%










Стійка (підставка) для гантелей чотиристороння Zelart-2128
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Призначення: для зберігання гантелей.
- Розмір: 113х66х58 см.
- Місткість: 12 пар.
- Колір: чорний.
- Підставка постачається з гумовими ніжками, тому її можна рухати, не побоюючись пошкодити підлогу.
- Зовні підставка являє собою чотири вертикальні стійки зі швелера, встановлені на міцній масивній основі з профілю квадратного перерізу.
- У полицях швелерів прорізані косі пази, які утворюють гаки для гантелей (по 6 у кожному).
- Зверху до стійок болтами прикріплена полиця з листового металу, яка забезпечує додаткову жорсткість усієї конструкції.
- Від корозії вона захищена порошковою фарбою.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість посадочних місць | 24 |
| Конструкція | Вертикальна |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка під гантелі |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 113 см |
| Довжина | 66 см |
| Ширина | 58 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для гантелей чотиристороння Zelart-2128 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 9 100 ₴





