Топ
-13%










Стійка для гантелей Х-подібна Zelart-2268
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: сталь, гума.
- Тип: Х-подібна.
- Розмір: 120х58х63 см.
- Колір: чорний.
- Призначення: для гантелей.
- Встановлюється на будь-яке покриття, гумові ніжки запобігають ковзанню.
- Така стійка вміщує 18 гантелей.
- Конструкція стійки схожа на латинську букву Х.
- Стійка розбірна, встановлюється на підлогу.
- Комплект складається з 4 металевих вигнутих планок типу «ялинка», підставки для кріплення металевих планок і болтів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість посадочних місць | 18 |
| Конструкція | Вертикальна |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка під гантелі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 63 см |
| Ширина | 58 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для гантелей Х-подібна Zelart-2268 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 9 500 ₴





