Топ










Стійка (підставка) для гантелей Х-подібна SP-Sport-80061
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал, пластик.
- Призначення: для зберігання гантелей.
- Розмір стійки: 130х90х53см.
- Колір: чорний.
- Безпосередньо стійки зроблені з листового металу, які з'єднані між собою металевими втулками та закріплені на основі з металевої труби круглого перерізу.
- Візуально підставка являє собою X-подібну конструкцію.
- На стійках є спеціальні пази у формі гаків, на які укладають гантелі.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість посадочних місць | 20 |
| Конструкція | Вертикальна |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка під гантелі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 53 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для гантелей Х-подібна SP-Sport-80061 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 11 500 ₴


