-13%










Тренажер для преса SP-Sport LS-109
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Тип: підлоговий.
- Вікова група: доросла.
- Матеріал: метал, поліуретан PU, пластик.
- Розмір: 55x70x68 см.
- Система навантаження: власна вага.
- Вага користувача: до 90 кг.
- Призначення: для зміцнення м'язів черевного преса.
- Каркас виготовлений із міцного металу.
- Конструкція зроблена так, що основне навантаження припадає саме на м'язи черевного преса, а не шиї та спини, тому тренування будуть ефективними без навантаження на зайві зони.
- Сидіння обтягнуте зносостійким поліуретаном, воно довгий час не стирається й не тріскається, добре зберігає зовнішній вигляд.
- Щільна пружна набивка пом'якшує його та не продавлюється.
- Ручки-тримачі обтягнуті фактурним матеріалом, тому руки не ковзають, а тренування стають безпечними та комфортнішими.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 90 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Тренажер для преса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Тренажер для преса AB ROCKET 3 SP-Sport LS-109 чорний |
- Ціна: 1 300 ₴


