Новинка
-13%










Лавка для жиму з партою Скотта Hop Sport 1095
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму з партою Скотта Hop Sport 1095
Основні характеристики:
- Виробник: Hop Sport
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Призначення: для домашнього використання, для самостійного збирання
- Максимальні розміри (Д x Ш x В): 186 x 107 x 126 см
- Профіль стійки: 60 х 40 мм
- Висота сидіння: 52 см
- Розміри спинки: 74 x 33 см
- Розміри сидіння: 36 x 33 см
- Розміри парти Скотта: 42 х 30 см
- Товщина м'яких елементів: 6 см.
- Вага брутто: 37 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Основний профіль рами: 50 х 50 мм
- Стійки — 18 ступенів регулювання висоти, кожні 5 см
- 5-ступеневе регулювання кута нахилу спинки (включно з негативним кутом)
- 3-ступеневе регулювання кута нахилу сидіння
- 4-ступеневе регулювання висоти парти Скотта
- 2-ступеневе регулювання фіксатора для ніг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 37 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 126 см |
| Довжина | 186 см |
| Ширина | 107 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Лава тренувальна з партою Скотта |
| Розміри | 183x107x126 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=Kw04BI3sqq4 |
| Тип | Скамьи |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 17 800 ₴





