-13%










Лавка для жиму з партою Скотта Hop-Sport
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму з партою Скотта Hop-Sport
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Призначення: для домашнього використання, для самостійного збирання
- Розміри коробки: 118 см x 41 см x 22 см
- Розміри складеної лавки: 73 см x 103,5 см x 166 см (Д x Ш x В)
- Розміри розкладеної лави: 152 см x 126 см x 110 см (Д x Ш x В)
- Вага брутто: 20 кг
- Конструкція: сталь із порошковим покриттям
- Основний профіль: 38 мм x 38 мм
- Затискач: 3 шт
- Розміри парти Скотта: 46 см х 27 см
- Максимальне навантаження на стійки: 120 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Розміри сидіння: 28,5 см x 28,5 см
- Відстань між стійками: 59,5 см
- Діаметр стрижнів для дисків — 23 мм
- Розміри спинки: 80 см x 28 см
- 3-ступеневе регулювання кута нахилу спинки
- Регулювання стійок: немає
- Максимальне навантаження на жим ногами: 40 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 20 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 146 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Лава тренувальна з партою Скотта |
| Розміри | 152x146x110 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=MlmrahHld5 |
| Тип | Лавка, Приставки Скотта |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 8 000 ₴





