-13%










Упор для присідань сісі присід
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Упор для присідань сісі присід
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Посібник українською мовою
- Гарантія: 24 міс.
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Розміри коробки: 102 x 53 x 20,5 см.
- Конструкція: сталь із порошковим покриттям
Розміри лави:
- Регулювання фіксатора замка: 4 рівні
- Регулювання стійки: 7 рівнів
- Розміри основи: 93x50 см.
- Розміри підставки: 40 x 20 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 12.5 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Тренажер для присідань Sissy Squat |
| Розміри | 93x50 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=pgsxbvTTQfk |
| Тип | Скамьи |
- Ціна: 5 000 ₴
