




Стійки під штангу Hop-Sport 1005
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу Hop-Sport 1005

Технічні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Гарантія: 24 міс.
- Вага брутто: 2 x 7 кг
- Металеві профілі: 40x40 мм
- Регульована висота: 87 см - 145 см
- Розміри основи: 50 x 41 см.
- Конструкція: сталь із порошковим покриттям
- Навантаження: 250 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Сталь із порошковим покриттям |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=cEwUfwQpkk8 |
- Ціна: 7 245 ₴





