




Стійки під штангу Hop-Sport 1004
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу Hop-Sport 1004
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Гарантія: 24 міс.
- Розміри коробки: 83 x 56 x 13 см.
- Максимально допустиме навантаження: 250 кг
- Вага брутто: 15 кг
- Конструкція: сталь із порошковим покриттям
- Ширина профілю: 5 і 4 см
- Висота стійок: 90-140 см.
- Регулювання висоти стійок: 12 ступенів
- Регулювання інтервалу між стійками: 10 рівнів, 53-98 см
- Розміри основи стійок: 80 х 58 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 15 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Сталь із порошковим покриттям |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=MlUjB2QfNLY |
| Розмір | 83x 56x 13 см |
- Ціна: 6 900 ₴

