-13%










Стійка під диски, грифи та гантелі Hop-Sport 1008
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійка під диски, грифи та гантелі Hop-Sport 1008
Основні характеристики:
- Вага: 11 кг
- Тримачі для дисків: 4 шт
- Розміри тримачів для дисків: діаметр — 25 мм; довжина — 20 см; відстань між стрижнями 36 см
- Полиця для 2 гантелей завдовжки 12 см
- Профілі: 40 х 40 мм
- Тримачі для грифів: 3 шт., діаметр 30 мм
- Довжина: 46 см
- Ширина: 84 см
- Висота: 66 см
- Максимальне навантаження: 300 кг
- Гарантія: 24 місяці

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 11 кг |
| Діаметр втулки | 25 мм |
| Довжина втулки | 20 см |
| Кількість посадочних місць | 7 |
| Конструкція | Вертикальна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка під грифи/штанги |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 66 см |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 84 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійка під диски, грифи та гантелі Hop-Sport 1008 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Сталь із порошковим покриттям |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=MlmrahHld5M |
| Розмір | 46x84x66 см |
- Ціна: 5 800 ₴



