-13%










Гіперекстензія Hop-Sport 1018
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гіперекстензія Hop-Sport 1018

Основні характеристики:
- Розміри лави: 130 x 56 см (основа)
- Розміри опори для стегна: 30,5 x 31 x 5 см
- Регульована висота: 56- 106 см
- Кут нахилу: 45 градусів
- Профілі: 50 х 50 мм
- Відстань між ручками: 52 см
- Максимальне навантаження на лаву: 120 кг
- Вага лави: 15 кг
- 2 рівні регулювання упор для ніг
- Розміри упору для ніг: 30 х 40 см
- Для домашнього використання
- Конструкція: сталь із порошковим покриттям
- Гарантія 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 15 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тренажери для преса, гіперекстензії |
| Клас | Домашні |
| Призначення | Для м'язів преса, для м'язів спини |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Лава для гіперексенція |
| Розміри | 130x56x56 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=MlUjB2QfNLY |
| Тип | Гиперэкстензии |
- Ціна: 5 300 ₴





