Топ
-13%










Лавка для гіперекстензії складна Hop-Sport 1016
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для гіперекстензії складна Hop-Sport 1016
Основні характеристики:
- Розміри лави: 99 x 70 см (Д х Ш)
- Для домашнього використання
- Розміри в складеному вигляді: 115x34x70 см
- 2 рівні регулювання упор для ніг
- Кут нахилу 45 градусів
- Профілі: 50 х 50 мм
- Максимальне навантаження на лаву 120 кг
- Розміри подушки: 28 x 45 x 4,5 см
- Регульована висота 94-110 см
- Вага лави: 10 кг
- Складана конструкція
- Гарантія 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 10 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Гіперекстензія |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для гіперексенція складана Hop-Sport 1016 Тренажери для преса, гіперексенція |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 99x70x94 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=MlUjB2QfNLY |
- Ціна: 5 000 ₴





