Топ
-13%










Лавка горизонтальна для жиму Hop-Sport 1025PRO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка горизонтальна для жиму Hop-Sport 1025PRO
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Гарантійний термін: 24 місяці
- Розміри спинки: 110 x 26,5 см
- Розміри основи лави: 106 х 45,5 см
- Висота лави: регульована, 45,5 - 57,5 см
- Основний профіль: 38 x 38 мм
- Призначення: для домашнього використання, для самостійного збирання
- Вага: 8 кг
- Конструкція: сталь із порошковим покриттям
- Максимально допустиме навантаження: 200 кг
- Розміри коробки: 112 x 37 x 13 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 см |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 57.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава горизонтальна для жиму Hop-Sport 1025PRO Стійки, лави для жиму та присідань |
| Клас | Домашні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Регульована лава |
| Розміри | 106 х 45,5 х 57,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=gp3dIdK43LM |
| Тип | Скамьи |
- Ціна: 3 100 ₴


