Хит продаж
-13%










Набір 52 кг Штанга + W-подібний гриф + Гантелі набірні
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Набір сталевих дисків без покриття
- Диски 4 по 4 кг, 4 по 3 кг, 4 по 2 кг;
- По 6 дисків на кожен гриф;
- Діаметр отвору 26 мм.

Набір 52 кг Штанга + W-подібний гриф + Гантелі набірні
- 2 грифа сталевих довжиною 35 см; вага грифа 2 кг;
- гриф прямий для штанги 150 см, вага 7 кг;
- гриф W-подібний 120 см, вага 5 кг;
- 4 гайки + 4 замки;
- Діаметр 25 мм;
- Протиковзка насічка.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір 53 кг Штанга + W-подібний гриф + Гантелі збірні Гантелі, гирі, штанги та диски металеві млинці |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 150 кг |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина прямого грифа | 150см |
| Вага прямого грифа | 7 кг |
| Довжина грифа гантельного | 35 см |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 20 |
| Основний колір | Сірий |
| Довжина грифа W-подібного | 120см |
| Замки (фіксація) | 8 |
| Вага грифа W-подібного | 5 кг |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага грифа гантельного | 2 кг |
- Ціна: 5 400 ₴





