Топ набор
-18%










Набір 100 кг Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 46 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Набір 100 кг Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 46 кг

Характеристики
- Вага: 92 кг (2 шт по 46 кг).
- Гриф: 2 шт. + 1 прямий гриф
- Гайки: 4 шт. + 2 замка
- Матеріал грифів: сталь
- Вага прямого грифа 8 кг, довжина 180 см
- Диски - 12 по 5кг, 4 по 4кг, 4 по 3кг
- На одну гантель одягається 6 по 5кг, 2 по 4кг, 2 по 3кг
- Диски без фарбування
- Довжина грифа: 48 см
- Діаметр грифа: 25 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір 100 кг Штанга + Гантелі металеві розбірні 2 по 46 кг Гантелі, гірі, штанги та диски |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 150 кг |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина прямого грифа | 180см |
| Вага прямого грифа | 8кг |
| Довжина грифа гантельного | 48 см |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 46 |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага грифа гантельного | 2 кг |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 7 400 ₴





