Хит продаж
-16%










Штанга W-подібна + гантелі металеві 2 по 16 кг Набір 37 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга W-подібна + гантелі металеві 2 по 16 кг Набір 37 кг

- 2 грифа сталевих з внутрішнім діаметром 25 мм, довжиною 35. вага грифа 2 кг;
- W-подібний гриф довжиною 120 см, вага грифа 5 кг;
- Сталеві диски, внутрішній діаметр 26 мм;
- 4 диска по 4 кг, 4 диска по 3 кг.
- 4 замки гвинтові + 2 замки, які гарантують надійне кріплення дисків;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 38 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Тип грифа | W-гриф |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга W-подібна + гантелі металеві 2 по 16 кг Набір 38 кг Гантелі, гирі, штанги та диски збірні |
| Клас | Для дому, Для дому, Напівпроф |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Макс. навантаження на гриф | 60 |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа гантельного | 35 см |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 16 |
| Основний колір | Сірий |
| Довжина грифа W-подібного | 120см |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Вага грифа W-подібного | 5 кг |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага грифа гантельного | 2 кг |
- Ціна: 3 750 ₴





