Топ
-11%










Штанга W-подібна + гантелі металеві 2 по 40 кг Набір 85 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Штанга W-подібна + гантелі металеві 2 по 40 кг Набір 85 кг

Характеристики
- Вага гантелей: 80 кг (2 шт по 40 кг).
- Гриф гантельний: 2 шт. + 1 шт W-подібний
- Гайки: 4 шт. + 2 замка
- Вага грифа W-образного: 5 кг
- Матеріал накладки: сталь
- Диски - 8 по 5кг, 4 по 4кг, 4 по 3кг, 4 по 2кг
- На одну гантель одягається 4 по 5кг, 2 по 4кг, 2 по 3кг, 2 по 2кг
- Диски без фарбування
- Довжина грифа гантельного: 42 см
- Довжина грифа W-образного: 120 см
- Діаметр грифа: 25 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 86 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Тип грифа | W-гриф |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Штанга W-подібна + гантелі металеві 2 по 40 кг Набір 86 кг Гантелі, гирі, штанги та диски збірні |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Тип замка | Гвинтовий і Замок |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 40 |
| Основний колір | Сірий |
| Довжина W-подібного грифа | 120 см |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Довжина грифа гантелей | 42 см |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 6 700 ₴





