ХИТ ПРОДАЖ
-10%










Гантелі набірні 2 по 32 кг з порошковим фарбуванням
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
ЦІНА ЗА ПАРУ
Гантелі набірні 2 по 32 кг з порошковим фарбуванням

Характеристики гантелей:
- Загальна вага - 64 кг
- Кількість блінів на одній гантелі - 8 шт ( 2 диска по 5 кг, 4 диска по 4 кг, 2 диска по 2кг)
- Покриття блінів - чорна порошкова фарба
- Діаметр блінів 165 мм
- Довжина грифів 420 мм
- Вага грифа з гайками - 2 кг
- Гриф з гайками

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 64 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гантелі |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні 2 по 32 кг Гантелі, гирі, штанги та диски металеві з порошковим фарбуванням |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 2 |
| Макс. навантаження на гриф | 40 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа | 35 см |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 32 |
| Основний колір | Чорний |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Діаметр дисків | 165 мм |
- Ціна: 5 150 ₴
