Топ
-11%










Гантелі набірні 2 по 48 кг з порошковим фарбуванням
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі набірні 2 по 48 кг з порошковим фарбуванням
ЦІНА ЗА ПАРУ!

Характеристики
- Загальна вага - 96 кг
- Кількість блінів на двох гантелях - 20шт ( 12 дисків по 5 кг, 8 дисків по 4 кг )
- Вага грифа з гайками-2 кг
- Гриф с гайками
- Діаметр блінів 165 мм
- Довжина грифів 480 мм
- Покриття блінів- чорна порошкова фарба

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 96 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні 2 по 48 кг Гантелі, гирі, штанги та диски металеві з порошковим фарбуванням |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 2 |
| Макс. навантаження на гриф | 50 |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 48 |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 7 700 ₴


