-13%










Стійка для штанг фітнес-памп Zelart 8212
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Колір: сірий.
- Призначення: для штанг і млинців фітнес-памп.
- Розмір: 68x78x145 см.
- Місткість12-15 комплектів.
- Для виготовлення підставки використовуються металеві труби різного діаметра. товстіші слугують рамою — дві вертикальні стійки й опорні ніжки, з'єднані загальною основою.
- А приварені до стійків тонкі трубки виконують функцію навантажних кілочків для млинців.
- Невеликий нахил вертикальних стійок гарантує, що спортивні снаряди залишаться кожен на своєму місці.
- Дві вигнуті перемички, що забезпечують додаткову стабільність конструкції, слугують також опорою грифам, які ставляться в спеціальний короб, змонтований у нижній частині підставки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 68 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для штанг фітнес-памп Zelart 8212 Стійки для гантелей, грифів і дисків розбірна |
- Ціна: 6 400 ₴


