-13%










Стійка для штанг фітнес-памп Zelart 2661
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Колір: чорний.
- Призначення: для зберігання штанг фітнес-памп.
- Розмір стійки: 72x64x145см.
- Переріз труб: 30x70x1.5 мм, 30x60x1.5 мм, 25x1.5 мм.
- Вага нетто: 20,5 кг.
- Основа підставки складається з двох широких опорних балок, вигнутих плавною дугою — така форма забезпечує гарну стійкість. Між собою вони з'єднані перемичками, що слугують бортиками для лотка, у який встановлюються грифи. На кінці балок одягнені пластикові заглушки, які також виконують функцію ніжок.
- Вся конструкція виготовлена з труб різного перерізу, завдяки чому в ній оптимально поєднуються міцність і легкість.
- До основи пригвинчена вертикальна стійка з двох балок, з'єднаних напівкруглими перемичками — вони слугують опорою для грифів.
- Для зберігання млинців передбачені спеціальні навантажувальні кілочки, приварені до балок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 64 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для штанг фітнес-памп Zelart 2661 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 12 600 ₴





