-13%










Стійка для штанг фітнес-памп Zelart 5401C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Для виготовлення підставки використовується метал промислового класу — овальний профіль і труби. Вона являє собою рамну конструкцію із шести вертикальних стійок, з'єднаних двома вигнутими перемичками та що спирається на міцні ніжки.
- Розмір: 160х81х150 cм.
- Колір: сірий.
- Призначення: для штанг і млинців фітнес-памп.
- Для зберігання млинців і замків слугують навантажувальні стрижні з труб. Вони розташовуються на чотирьох стійках (по п'ять на кожній), на ніжках (по одній) і на верхній перемичці (дві).
- Пластикові насадки на ніжках оберігають підлогу від подряпин, а сама підставка пофарбована порошковою фарбою, яка захищає її від корозії.
- Грифи ставляться в спеціальний короб внизу стійки та спираються на верхню перемичку.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 81 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для штанг фітнес-памп Zelart 5401C Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 12 500 ₴



