Топ










Стійка для зберігання штанг Zelart 8216
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал, пластик.
- Місткість: 10 штанг.
- Колір: сірий.
- Призначення: для зберігання штанг.
- Розмір: 90х85х127 см
- Підставка виготовлена у формі літери «А», що дає змогу використовувати для зберігання грифів обидві її сторони та забезпечує стійкість конструкції.
- Гаками для грифів слугують куточки з товстого металу, приварені до стійки. Гумові накладки на них оберігають від пошкодження захисне оздоблення снаряда.
- Підставка може використовуватися для зберігання будь-яких грифів із відстанню між посадковими втулками від 90 см і більше.
- Рама підставки зроблена з холоднокатаного металевого профілю (товстостінна квадратна труба), промислового класу, що зумовлює її надзвичайну міцність.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 127 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для зберігання штанг Zelart 8216 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 10 465 ₴





