




Стійка для зберігання штанг Zelart 2665
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Вага нетто: 58 кг.
- Колір: чорний.
- Розмір170x95x28 см.
- Переріз труби: 50x100x2 мм.
- Призначення: для зберігання грифів і фіксованих штанг.
- Основою підставки є дві стійки з металевого профілю (плосковальних труб), вигнутих у замкнуту фігуру у формі груші.
- У нижній частині вона посилена вставкою з листового металу.
- Між собою стійки з'єднані перемичками з такого ж профілю.
- Підставка розрахована на 10 грифів для штанги або, як варіант, штанг із фіксованою вагою, що дасть змогу звільнити природну площу для тренувань.
- На бічних гранях стійки розташовані вигнуті зі сталевих смуг гаки, кожен із яких посаджений на два болти.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 58 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для зберігання штанг Zelart 2665 Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 18 400 ₴




