-13%










Стійка для зберігання штанг Zelart 8042A
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Призначення: для зберігання штанг і гантелей.
- Розмір (в*ш*г)178x94x82 см.
- Колір: сірий.
- Підставка виготовлена з потужного металевого профілю промислового класу та за формою схожа на козячий кран, що забезпечує їй гарну стійкість і дає змогу утримувати дуже велику вагу.
- Подвійні розпірки з боків максимально збільшують стабільність усієї конструкції. До них приварений швелер із косими прорізами для гантелей.
- Вся підставка пофарбована порошковою фарбою, що захищає її від корозії.
- До стійок приварені гаки з металевого прута, на яких розміщуються грифи.
- Такі гаки є й на поздовжніх перемичках — на них можна вішати предмети екіпірування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178 см |
| Довжина | 94 см |
| Ширина | 82 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для зберігання штанг Zelart 8042A Стійки для гантелей, грифів і дисків |
- Ціна: 5 800 ₴



