Топ
-13%










Підставка (стійка) 120 см для спортивних аксесуарів, ручок Zelart 9993
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Габаритні розміри: 50x50x120см
- Матеріал: метал
- Підставка виготовлена з міцного та надійного металу, що забезпечує довгий термін експлуатації та надійність.
- Призначення: для зберігання аксесуарів
- Поверхня стійки має спеціальне покриття, що запобігає ковзанню й пошкодженню спортивного інвентарю.
- Спеціально розроблена конструкція передбачає кілька горизонтальних і вертикальних планок, на які можна зручно встановити й організувати спортивні аксесуари.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Вертикальна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Підставка (стійка) для аксесуарів, ручок Zelart 9993 |
- Ціна: 12 000 ₴





