-13%










Стійка підлогова для балансувальних платформ Zelart-8219
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Характеристика:
- Матеріал: метал.
- Розмір: 75х66х150см.
- Між трьома вертикальними стійками встановлені трикутники, які одночасно слугують і розпірками, і полицями для платформ.
- Місткість: 5 шт.
- Призначення: для зберігання балансувальних платформ.
- Її стійкості сприяють й гумові ніжки на стійках, які також захищають підлогу від подряпин.
- Колір: чорний.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Конструкція | Вертикальна |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 66 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Варіант | Стійка для балансувальних платформ Zelart-8219 Стійки |
- Ціна: 6 700 ₴





