Фітнес
-13%








Гантелі неопронові для фітнесу 2 по 4 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гантелі неопронові для фітнесу 2 по 4 кг
Характеристики
- Матеріал: Виготовлена з високоякісного металу та з вініловим покриттям.
- Вага: 4 кг
- Ергономічний дизайн
- Портативність
- Універсальність

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі неопронові для фітнесу 2 по 4 кг Гантелі, гирі, штанги та диски |
| Клас | Для дому, Проф, Полупроф |
| Бренд | WCG |
| Вага однієї гантелі | 4 кг |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
- Ціна: 1 500 ₴
