Топ
-13%










Комплект спортивного захисного покриття з резини мат-пазл 1.9 см 60х60 см 4 частини
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Комплект захисного покриття з резини мат-пазл 1.9 см 60х60 см 4 частини
4 листа товщиною 1.9 см
Основні характеристики:
- Колір: чорний
- Товщина: 1,9 см
- Загальний розмір: 120 х 120 см
- Кількість частин: 4
- Розмір однієї частини: 61,5 х 61,5 см

Переваги:
- 4 пазла + краї
- Легко розширити, розрізати та встановити
- Товщина 1,9 см, нешкідлива для довкілля, нетоксична піна EVA
- Ідеально підходить як підлогове покриття, фітнес-зали та обладнання.
- Легкі, звукопоглинаючі та амортизуючі,
- Теплоізоляція, водонепроникність та простота очищення
- Висока якість, довговічність, безпека та надійність
- Домашній спортзал
- Фітнес зал
- Аеробіка
- Йога
- Пілатес
- Crossfit (Кросфіт)
- Краї басейну
- Гараж
- Спальний килимок для кемпінгу
- Дитячий майданчик

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Призначення покриття | Універсальне |
| Тип використання | Універсальний |
| Товщина | 1.9 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Комплект захисного покриття з гуми мат-пазл 1.9 см 60х60 см 4 частини Спортивні покриття |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Покриття | Гума |
- Ціна: 900 ₴



