-13%










Треп-гриф олімпійський 50 мм Hop-Sport 143
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Треп-гриф олімпійський 50 мм Hop-Sport 143
Основні характеристики:
- Загальна довжина: 143 см
- Довжина ручки: 27 см
- Довжина посадкової частини: 2 х 27,5 см.
- Довжина між блоками: 102 см
- Довжина пазів: 2 х 2,6 см
- Діаметр вантажної частини: 50 мм
- Висота: 37 см
- Відстань між ручками: 71,5 см
- Внутрішня ширина: 68 см
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Гарантія: 60 місяців

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Динамічне навантаження | 250 кг |
| Замки | Пружинні |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Треп-гриф |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Треп-гриф олімпійський 50 мм Hop-Sport 143 Гантелі, гирі, штанги та диски |
| Форма грифа | Шестикутна |
| Тип замка | Пружинний |
| Довжина: | 143 см |
| Покриття | Хром |
| Висота | 37 см |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Особливості | Стабілізатори в основі конструкції, фіксація дисків, стопори, гумові обмежувачі |
| Гарантія | 60 місяців |
| Матеріал | Сталь |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=MlmrahHld5M |
| Діаметр отвору | 51 мм |
- Ціна: 6 500 ₴
