-13%










Гриф хромований для штанги KZ 167 см 30 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф для штанги KZ 167 см 30 мм
Основні характеристики:
- Матеріал: сталь
- Покриття: хром
- Тип замків: гайковий
- Вага: 9 кг
- Довжина грифа: 167 см
- Діаметр: 30 мм
- Довжина ручки: 104 см
- Довжина посадкової частини: 25 см
- Максимальне навантаження: 160 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 9 кг |
| Динамічне навантаження | 160 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф для штанги KZ 167 см 30 мм Гантелі, гирі, штанги та диски |
| Форма грифа | Пряма |
| Тип замка | Гайковий |
| Довжина: | 167 см |
| Покриття | Хром |
| Гарантія | 60 місяців |
| Матеріал | Сталь |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Діаметр отвору | 30 мм |
- Ціна: 2 700 ₴
