-13%








Гриф гантельний 45 см 30 мм Hop-Sport
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф гантельний 45 см 30 мм Hop-Sport
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Тип грифа: гантельний
- Довжина грифа: 45 см
- Діаметр: 30 мм
- Довжина різі (посадкової частини): 2х16 см
- Матеріал: сталь
- Затискачі для дисків: 2
- Рифлені ручки
- Довжина ручки: 10 см
- Ширина гайок: 1 см
- Покриття: ABS-пластик
- Тип затискачів: гайка Вейдера
- Вага: 0,75 кг
- Максимальне навантаження: 60 кг
- Гарантія: 24 місяці

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.75 кг |
| Динамічне навантаження | 60 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф гантельний |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф гантельний 45 см 30 мм Hop-Sport Гантелі, гирі, штанги та диски |
| Форма грифа | Пряма |
| Тип замка | Гайка Вейдера |
| Довжина: | 45 см |
| Покриття | Пластик |
| Гарантія | 60 місяців |
| Матеріал | Сталь |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Діаметр отвору | 30 мм |
- Ціна: 400 ₴
