




Спортивний Мат-пазл товщиною 1 см - 9 частин Hop-Sport A010
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Мат-пазл товщиною 1 см - 9 частин Hop-Sport

Основні характеристики:
- Колір: сірий/фіолетовий/рожевий
- Розмір однієї частини: 60 х 60 см
- Кількість частин рамки: 12
- Товщина: 1 см
- Загальний розмір: 180 х 180 см
- Кількість частин: 9
- Сертифікований продукт
- Звуко- та теплоізоляція
- Водонепроникний


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 180 см |
| Особливості | Розбірна конструкція, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 180 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат-пазл завтовшки 1 см — 9 частин Hop-Sport A010 Спортивні мати |
| Покриття | матове |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага | 300 г |
| Матеріал | EVA |
| Розміри | 180x180x1 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | До комплекту входять дев'ять частин розміром 60x60 см кожна (3 сірих, 3 фіолетових і 3 рожевих) і 12 елементів, що становлять рамку килимка |
| Колір | Сірий/фіолетовий/рожевий |
- Ціна: 2 185 ₴




