




Спортивний Мат-пазл товщиною 1 см - 6 частин Hop-Sport A010
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Мат-пазл товщиною 1 см - 6 частин Hop-Sport

Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Колір: чорний/сірий
- Розмір однієї частини: 60 х 60 см
- Кількість ребер: 12
- Товщина: 1 см
- Загальний розмір: 120 х 180 см
- Кількість частин: 6
- Гарантія: 24 місяці
- Водонепроникний

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 120 см |
| Особливості | Розбірна конструкція, Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 1 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 180 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат-пазл товщиною 1 см — 6 частин Hop-Sport A010 Спортивні мати |
| Покриття | матове |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага | 300 г |
| Матеріал | EVA |
| Розміри | 120x180x1 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Додаткові характеристики | Комплект складається із шести основних частин, кожна з яких має розмір 60 х 60 см, і 12 окантовок |
- Ціна: 1 725 ₴



