




Спортивне покриття Мат-пазл EVA 1 см - 4 частин Hop-Sport A010
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Мат-пазл EVA 1 см - 4 частин Hop-Sport A010

Основні характеристики:
- Колір: коричневий/бежевий
- Розмір однієї частини: 60 х 60 см
- Товщина: 1 см
- Загальний розмір: 120 х 120 см
- Кількість частин: 4
- Звуко- та теплоізоляція
- Кількість частин рамки: 8
- Сертифікований продукт
- Водонепроникний


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат-пазл EVA 1 см — 4 частини Hop-Sport A010 Спортивні покриття |
| Покриття | матове |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Мат-пазл EVA 1 см — 4 частини |
| Вага | 300 г |
| Матеріал | EVA |
| Розміри | 121x121x1 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип | Захисний |
| Додаткові характеристики | До комплекту входять чотири частини розміром 60x60 см кожна й 8 елементів, що становлять рамку килимка |
| Колір | Бежево-коричневий |
| Основні | |
| Тип спортивного підлогового покриття | Модульні покриття |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Призначення покриття | Універсальна |
- Ціна: 1 035 ₴




