Топ










Гриф хромований для штанги 200 см з діаметром 28 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф для штанги 200 см з діаметром 28 мм

Основні характеристики:
- Матеріал: сталь
- Покриття: хром
- Тип замків: гайковий
- Вага: 10 кг
- Довжина посадкового місця для дисків: 38 см
- Довжина робочої зони: 124 см
- Діаметр робочої зони: 28 мм
- Довжина грифа: 200 см
- Максимальне навантаження: 200 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гриф штанги |
| Конструкція | Цілісна |
| Динамічне навантаження | 200 кг |
| Посадковий діаметр | 28 |
| Вага | 10 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Гайка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф хромований для штанги 200 см із діаметром 28 мм |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 10 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 200 кг |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 200 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий, Срібло |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 1 955 ₴



