Новинка
-13%










Покриття Мат-пазл 2 см 100х100 см для спортивних залів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Мат-пазл 2 см 100х100 см для спортивних залів Спортивні покриття
Килимок для підлоги Мат-пазл ідеально підходить для:
- Домашній спортзал
- Фітнес зал
- Аеробіка
- Йога
- Пілатес
- Crossfit (Кросфіт)
- Краї басейну
- Гараж
- Спальний килимок для кемпінгу
- Дитячий майданчик

Основні характеристики:
- Розмір 1000х1000х20 мм + края
- Щільність 90 кг/м3
- Легко розширити, розрізати і встановити
- Товщина 2 см, нешкідлива для навколишнього середовища, нетоксична піна EVA
- Ідеально підходить в якості підлогового покриття, фітнес-залів і тренажерів,дитячих майданчиків
- Колір синій і жовтий
- Товщина: 2 см
- Загальний розмір: 100 х 100 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид спортивного підлогового покриття | Модульні покриття |
| Довжина | 1000 мм |
| Призначення покриття | Універсальне |
| Тип використання | Універсальний |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат-пазл 2 см 100х100 см для спортзалів Спортивні покриття |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Жовтий, Блакитний |
| Покриття | EVA |
- Ціна: 600 ₴



