Новинка






Гиря чавунна спортивна WCG 12 кг
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гиря чавунна WCG 12 кг Гантелі, гирі, штанги і диски спортивна
Основні характеристики:
- Вага: 12 кг
- Ширина дужки - 13.5 см
- Діаметр дужки - 35 мм
- Діаметр кулі - 13.5 см
- Висота 20.5 см
- Висота дужки - 5 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гиря |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гиря чавунна WCG 12 кг Гантелі, гирі, штанги та диски спортивна |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Бренд | Патар |
| Основний колір | Зелений |
| Покриття | Краска |
| Вага гирі | 12 кг |
| Матеріал гирі | Чавун |
| Особливості | Індикатор ваги |
- Ціна: 2 415 ₴
