-13%










Спортивне покриття Мат-пазл 1.9 см 60х60 см для спортивних залів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Мат-пазл 1.9 см 60х60 см для спортивних залів
Основні характеристики:
- Колір: чорний
- Товщина: 1,9 см
- Розмір однієї частини: 61,5 х 61,5 см

Переваги:
- Легко розширити, розрізати та встановити
- Товщина 1,9 см, нешкідлива для довкілля, нетоксична піна EVA
- Ідеально підходить як підлогове покриття, фітнес-зали та обладнання.
- Легкі, звукопоглинаючі та амортизуючі,
- Теплоізоляція, водонепроникність та простота очищення
- Висока якість, довговічність, безпека та надійність
- Домашній спортзал
- Фітнес зал
- Аеробіка
- Йога
- Пілатес
- Crossfit (Кросфіт)
- Краї басейну
- Гараж
- Спальний килимок для кемпінгу
- Дитячий майданчик


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид спортивного підлогового покриття | Модульні покриття |
| Довжина | 600 мм |
| Призначення покриття | Універсальне |
| Тип використання | Універсальний |
| Товщина | 1.9 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мат-пазл 1.9 см 60х60 см для спортзалів Спортивні покриття |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Покриття | Гума |
| Гарантія | 1 рік |
- Ціна: 300 ₴



