-15%










Гриф олімпійський 1.5 м з діаметром 50 мм до 150 кг вагою 11кг воронований
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф олімпійський 1.5 м з діаметром 50 мм до 150 кг вагою 11 кг
- Гриф має чорне порошкове покриття, замість звичайного хромування. Стакани - поліровані
- Вага: 11 кг
- Довжина: 150 см (1.5 м)
- Діаметр хвата: 30 мм
- Довжина "робочої зони" (хват руками): 960 мм
- Діаметр втулки для блінів: 50 мм (5 см)
- Довжина навісний зони для блінів (з кожної сторони): 250 мм
- Обмеження робочого навантаження: до 150 кг

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Динамічне навантаження | 150 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф олімпійський 1.5 м із діаметром 50 мм до 150 кг вагою 10 кг Гантелі, гирі, штанги та диски воронований |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 11 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 150 кг |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 150 см |
| Покриття грифа | Лійковий |
| Основний колір | Білий, Чорний |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Особливість грифа | Насічка проти ковзання рук |
- Ціна: 2 850 ₴

