Топ
-12%






Гриф олімпійський воронований 2.2 м з діаметром 50 мм до 250 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф олімпійський 2.2 м з діаметром 50 мм до 250 кг воронований
- Матеріал: Сталь 30
- Гриф має чорне порошкове покриття, замість звичайного хромування. Стакани - поліровані
- Вага: 20 кг
- Довжина: 220 см (2.2 м)
- Діаметр втулки для блінів: 50 мм (5 см)
- Діаметр хвата: 32 мм
- Довжина "робочої зони" (хват руками): 1380 мм
- Довжина навісний зони для блінів (з кожної сторони): 390 мм
- Відстань між мітками: 800 мм
- Обмеження робочого навантаження: до 250 кг

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Динамічне навантаження | 250 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф олімпійський 2.2 м із діаметром 50 мм до 250 кг Гантелі, гирі, штанги та диски воронований |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 20 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 250 |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 220 см |
| Покриття грифа | Лійковий |
| Основний колір | Білий, Чорний |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Особливість грифа | Насічка проти ковзання рук |
- Ціна: 5 000 ₴
