




Гриф олімпійський хромований Zelart 1.2 м з діаметром 50 мм хват 28 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф олімпійський 1.2 м з діаметром 50 мм 7 кг до 250 кг хромований

- З насічкою під руки для більш комфортного заняття зі штангою.
- Особливості: поліуретанові заглушки, 2 пружинні замки.
- Зручні і міцні щипчики для фіксації дисків.
- Навантаження грифа до 150 кг.
- Підшипники: кулькові із мідними втулками.
- Діаметр хвата 28 мм
- Вага - 8.8 кг
- Робоча зона хвату: 80 см.
- Довжина посадочного місця: по 20 см.
- Виробництво: Китай

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.8 кг |
| Динамічне навантаження | 150 кг |
| Замки | Пружинні |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф олімпійський 1.2 м із діаметром 50 мм захоплення 28 мм до 150 кг Гантелі, гирі, штанги та диски хромований |
| Клас | Для дому, Професійні, Напівпроф |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 8.8 |
| Макс. навантаження на гриф | 150 кг |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 120 см |
| Тип замка | Пружинний |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Zelart |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Особливість грифа | Насічка проти ковзання рук |
- Ціна: 2 760 ₴




