




Гриф хромований для штанги 1.5 м з діаметром 28 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф для штанги 1.5 м з діаметром 28 мм

Характеристики
- Обмеження навантаження: 100 кг
- Хромований.
- Повністю сталевий.
- Довжина посадкового місця для дисків (навісної зони): 30 мм
- Довжина робочої зони (хвата): 90 см
- 2 гайки для затиску дисків.
- Насічка для більш зручного хвату.
- Насічка для рук перешкоджає ковзанню при заняттях, а затискні металеві баранці щільно притискають диски

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7 кг |
| Динамічне навантаження | 100 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 28 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф для штанги 1.5 м із діаметром 28 мм Гантелі, гірі, штанги та диски хромований |
| Клас | Для дому, Професійні |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 7 кг |
| Макс. навантаження на гриф | 100 кг |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 150 см |
| Довжина зони захоплення | 90 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 30 см |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Hop-Sport |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 1 450 ₴


