-13%








Гриф хромований W-подібний 1.2 м з діаметром 30 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф W-подібний 1.2 м з діаметром 30 мм хромований
Характеристики:
- Обмеження навантаження: 120 кг
- Вага грифа: 7 кг
- Довжина грифа: 1,2 м
- Довжина посадкового місця для блінів (навісної зони): 19 см
- Довжина робочої зони (хвата): 80 см
- Діаметр посадкового місця для блінів (навісної зони): 30 мм
- Діаметр робочої зони (хвата): 30 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7 кг |
| Динамічне навантаження | 80 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 28 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | EZ-гриф |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф Z-подібний 1.2 м із діаметром 28 мм Гантелі, гирі, штанги та диски хромований |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Вага грифа | 7 |
| Макс. навантаження на гриф | 80 |
| Форма грифа | Z-подібний |
| Довжина грифа | 120 см |
| Довжина зони захоплення | 80 см |
| Тип замка | Гайки Вейдера |
| Довжина навісної зони | 19 |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | Hop-Sport |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 1 700 ₴
