Топ










Гриф для штанги олімпійський хромований для кроссфіта 220см 50 мм до 450 кг
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф для штанги олімпійський для кроссфіта 220см 50 мм до 680 кг хромований

Характеристики грифа
- Тип: Грифи для штанг
- Максимальне навантаження до 450 кг
- Прямий гриф для пауерліфтингу виготовляють із високовуглецевої сталі, з незначними пружними властивостями та підвищеною стійкістю до механічних навантажень.
- Щоб забезпечити баланс спортивного снаряда при роботі зі значними вагами та, відповідно, безпеку атлета, посадочні втулки з'єднані з грифом особливими самозмащувальними підшипниками.
- Вага: 20 кг
- Колір: Чорний
- Форма грифа: Пряма
- Довжина: 220 см
- Довжина робочої зони (хват для рук) - 132 см
- Діаметр в зоні хвата рук - 28 мм
- Діаметр посадкового місця дисків 50 мм
- Глибина насічок 1,2 мм
- 8 підшипник з латунної втулкою
Характеристики, колірна гамма, упаковка і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 кг |
| Динамічне навантаження | 450 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф для штанги олімпійський для кросфіту 220 см 50 мм до 450 кг Гантелі, гирі, штанги та диски хромований |
| Клас | Професійні |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 20 |
| Макс. навантаження на гриф | 450 кг |
| Форма грифа | Прямий, Олімпійський |
| Довжина грифа | 220 см |
| Довжина зони захоплення | 132 см |
| Довжина навісної зони | 28 |
| Покриття грифа | Краска |
| Бренд | Zelart |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Кількість підшипників | 8 |
- Ціна: 8 510 ₴


