Топ
-13%










Гриф олімпійський хромований 1.8 м з діаметром 50 мм Zelart
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф олімпійський 1.8 м з діаметром 50 мм хромований
Олімпійський гриф: опис та характеристики
- Обмеження навантаження: 200 кг
- Посадочна зона для дисків 50 мм
- У комплекті йдуть затискні щипці
- Повністю виконаний зі сталі і хромований
- Гриф для штанги олімпійський хромований (довжина 1,8 м, прямий, 13 кг, d-50 мм, замки)
- Довжина посадкового місця для дисків (навісної зони): 30 см
- Довжина робочої зони (хвата): 115 см
- Насічка проти ковзання рук
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13 кг |
| Динамічне навантаження | 200 кг |
| Замки | Пружинні |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф олімпійський 1.8 м із діаметром 50 мм Гантелі, гирі, штанги та диски хромований |
| Клас | Для дому |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 13 |
| Макс. навантаження на гриф | 180 |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 180 см |
| Довжина зони захоплення | 115 см |
| Тип замка | Пружинний |
| Довжина навісної зони | 30 |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Zelart |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Особливість грифа | Насічка проти ковзання рук |
- Ціна: 3 500 ₴




