Топ
-13%










Гриф гантельний олімпійський на 50 см з діаметром 50 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гриф гантельний олімпійський на 50 см з діаметром 50 мм
Набір складається з:
- Грифа 1 штука
- Замків 2 штуки
Технічні дані:
- довжина грифа: 50 см
- діаметр грифа 50 мм
- довжина рукоятки: 12,9 см
- довжина стакану: 16,8 см
- діаметр рукоятки: 28 мм
- вага грифа: приблизно 5,8 кг
- максимальне навантаження: 320 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5.8 кг |
| Замки | Пружинні |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф гантельний |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гриф гантельний олімпійський на 50 см із діаметром 50 мм Гантелі, гірі, штанги та диски хромований |
| Клас | Професійні, Професійні, Напівпроф |
| Діаметр грифа | 50 мм |
| Вага грифа | 5.8 |
| Макс. навантаження на гриф | 320 |
| Форма грифа | Прямий |
| Довжина грифа | 50 см |
| Довжина зони захоплення | 12,9 см |
| Тип замка | Пружинний |
| Покриття грифа | Хром |
| Бренд | Hop-Sport |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 2 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 3 400 ₴
